«
Samsung Türkiye'den iPhone Xs İçin Sert Gönderme: Tartışma Sona Ermiştir
iPhone Xs tanıtımının hemen ardından bir tweet paylaşan Samsung Türkiye, Galaxy Note9’un özelliklerini sıraladıktan sonra ‘tartışma sona ermiştir.’ diyerek Apple’ın kendilerine rakip olamayacak bir telefon tanıttığını ima etti.

Apple, günümüzden yaklaşık 4 yıl önce iPhone 6’yı tanıttığında herkes bu metal gövdeli sade ve şık telefona hayran kalmıştı. Fakat Apple, bu şık tasarımı sonraki 3 modelinde daha kullanınca Apple fanatiklerinin fazlasıyla tepkisine maruz kaldı. Cupertino merkezli şirket, geçtiğimiz yıl tanıttığı iPhone X ile yeni bir tasarım anlayışını gün yüzüne çıkardı. Bu durum, uzun yıllardır aynı tasarımı görmekten bıkan Apple severlerin fazlasıyla hoşuna gitti.

Fakat Apple, tasarım geliştirme konusundaki tembelliğini çiçeği burnunda akıllı telefonları iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR’da da gösterdi. Yepyeni donanım özellikleri ile tanıtılan cihazlar, geçtiğimiz yıl tanıtılan iPhone X ile birebir aynı tasarıma sahipler. Apple hayranlarınca hoş karşılanmayan bu durum, Apple’ın akıllı telefon endüstrisindeki rakipleri için ise şirkete karşı bir koz haline gelmiş durumda.

Bir Cevap Yaz

Enyenisi.com Hakkkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *